Elta 2003 - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Zczuba.tv

5 Miejsce w Turnieju Poddębicach

• autor: poznanzip, 2013-01-20 14:21

TURNIEJ W PODDĘBICACH - 5 MIEJSCE ELTY ŁÓDŹ

nowa-galeria-4164745.jpg nowa-galeria-4164746.jpg nowa-galeria-4164747.jpg

19 stycznia 2013 ELTA wzięła udział w Turnieju Piłkarskim w Poddębicach. Niestety z powodu choroby nie mogło pojechać kilku zawodników  z podstawowego składu (Dominik Orzechowski, Wiktor Ordziński, Kuba Tomaszewski, Szymon Małecki). Mimo tego chłopcy spisali się nieźle, choć początek  był niezbyt udany... Pierwszym rywalem naszego zespołu był Widzew I, jak się później okazało finalista turnieju. Przegraliśmy 0:3. W drugim meczu, który rozegraliśmy z drużyną ARPIT I z Koluszek chłopcy już się obudzili, niestety w zamieszaniu w polu karnym tracimy bramkę i pomimo walki przegrywamy 0:1. Nasz trzeci mecz turnieju z Lechią z Tomaszowa Mazowieckiego zaczynamy genialnie: pierwszą bramką na początku spotkania strzela Bartek Pietrzak po podaniu Michała Wojtysiaka. Rozwiązuje się worek goli! Drugą bramkę strzela Michał tym razem po podaniu Bartka. Nie przerywamy ataków: trzeci gol wisi w powietrzu. Na listę strzelców wpisuje się Marcel Adamski, który strzałem z bliska pokonuje bramkarza rywali. To jeszcze nie koniec! Na 4:0 po asyście Patryka Korkusa podwyższa Kuba Bandurski. Przed nami ostatni mecz w grupie z drużyną PTC z Pabianic, która wcześniej pokonała Widzew 2:1! Spotkanie jest bardzo zacięte, choć wyraźną przewagę uzyskuje nasz zespół, który mądrze rozgrywał piłkę i konstruował akcje. Bramka pada w ostatniej sekundzie meczu: po dośrodkowaniu Bartka piłkę uderza Marcel i pokonuje bramkarza! Szaleństwo! W tabeli grupy B zajmujemy ostatecznie trzecie miejsce z 6 punktami, punkt za  Widzewem I... Półfinał przechodzi nam koło nosa. Chłopcy nie tracą jednak ducha - walczymy w meczu o 5 miejsce z drużyną ARPIT II, która zajęła 3 miejsce w swojej grupie. Przez cały mecz nasz zespół ma widoczną przewagę i kontroluje spotkanie. Wygrywamy 2:0 po golach Piotrka Kacprzaka i Kuby Bandurskiego (druga bramka Kuby w turnieju). W tym meczu dwie asysty Bartka. Zajmujemy 5 miejsce w silnie obsadzonym turnieju, BRAWO WSZYSCY chłopcy! Z turnieju na turniej widać Wasze postępy w grze zespołowej.

Odbieramy z rąk organizatorów puchar i medale dla naszych zawodników:

bramkarz: Krzysztof Sielski (trzy ostatnie mecze czyste konto bramkowe)

obrońcy: Michał Wojtysiak (1 bramka i 1 asysta), Kacper Zdziech, Piotr Kacprzak (1 bramka)

pomocnicy: Marcel Adamski (2 bramki), Patryk Korkus (1 asysta), Tobiasz Troczyński

napastnicy: Kuba Bandurski (2 bramki), Bartek Pietrzak (C, 1 bramka i 4 asysty)

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

Turniej w Poddębicach 19.01.2013