II Halowy Turniej Zimowy. organizowanym przez naszą redakcję i Oratorium Salezjańskie w Łodzi coraz bliżej. W rozszerzeniu informacji znajdziecie wyniki losowania i harmonogram gier.
Zawody odbędą się, tak jak w ubiegłym roku, w hali sportowej przy Oratorium Salezjańskim w Łodzi (ul. Wysoka 37), w pierwszym tygodniu ferii zimowych.
Rocznik 2000 - 17 lutego (środa) - podział na grupy i harmonogram gier:
GRUPA A: SAS Unia Skierniewice, Pogoń Ekolog Zduńska Wola, Elta Łódź, Stal Głowno, GKS Bełchatów
GRUPA B: Pelikan Łowicz, UKS SMS Łódź, Sokół Aleksandrów, Metalowiec Łódź, Widzew Łódź
1. Godzina 09.00 Grupa A Elta Łódź – Stal Głowno2. Godzina 09.15 Grupa B Metalowiec Łódź – Widzew Łódź
3. Godzina 09.30 Grupa A SAS Unia Skierniewice – Pogoń Ekolog Zduńska Wola
4. Godzina 09.45 Grupa B Sokół Aleksandrów – UKS SMS Łódź
5. Godzina 10.00 Grupa A GKS Bełchatów – Elta Łódź6. Godzina 10.15 Grupa B Pelikan Łowicz – Metalowiec Łódź
7. Godzina 10.30 Grupa A Stal Głowno - SAS Unia Skierniewice
8. Godzina 10.45 Grupa B Sokół Aleksandrów – Widzew Łódź
9. Godzina 11.00 Grupa A Pogoń Ekolog Zduńska Wola – GKS Bełchatów
10. Godzina 11.15 Grupa B UKS SMS Łódź – Pelikan Łowicz
11. Godzina 11.30 Grupa A Elta Łódź – SAS Unia Skierniewice12. Godzina 11.45 Grupa B Sokół Aleksandrów – Metalowiec Łódź
13. Godzina 12.00 Grupa A Stal Głowno – Pogoń Ekolog Zduńska Wola
14. Godzina 12.15 Grupa B Widzew Łódź – UKS SMS Łódź
15. Godzina 12.30 Grupa A GKS Bełchatów – SAS Unia Skierniewice
16. Godzina 12.45 Grupa B Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów
17. Godzina 13.00 Grupa A Pogoń Ekolog Zduńska Wola – Elta Łódź18. Godzina 13.15 Grupa B Metalowiec – UKS SMS Łódź
19. Godzina 13.30 Grupa A Stal Głowno – GKS Bełchatów
20. Godzina 13.45 Grupa B Widzew Łódź – Pelikan Łowicz
Półfinały
21. Godzina 14.00 1A - 2B
22. Godzina 14.15 2A – 1B
Mecz o 9. miejsce
23. Godzina 14.30 A5 – B5
Mecz o 7. miejsce
24. Godzina 14.45 A4 – B4
Mecz o 5. miejsce
25. Godzina 15.00 A3 – B3
Mecz o 3. miejsce
26. Godzina 15.15 Przegrany meczu 21 z przegranym meczu 22
Finał
27. Godzina 15.30 Wygrany meczu 21 z wygranym meczu 22
Godzina 15.50 - Zakończenie - wręczenie nagród dla WSZYSTKICH uczestników
Każdy z uczestników otrzyma nagrodę rzeczową.
Nagrody wręczać będą znani ludzie ze świata sportu, rozrywki i polityki.
Relację z turnieju ukażą się w łódzkich mediach.
Codzienny dokładny opis turnieju i sporą porcję zdjęć zamieścimy oczywiście na naszej stronie
Wpisowe wynosi 200 złotych od drużyny i będzie pobierane w dniu rozpoczęcia zawodów